Види повітроводів та їх застосування
Будь-яке приміщення повинно провітрюватися, свіже повітря – це життєва необхідність людини. Ось для цього і потрібні повітроводи!
Сьогодні повітроводи застосовуються практично скрізь: на деревообробних, гірничодобувних, машинобудівних підприємствах, у харчовій, косметологічної, фармакологічної галузях, в офісах, торгових центрах, клубах, ресторанах і кафе, житлових будинках.
Давайте розглянемо існуючі види повітроводів та їх переваги.
Димарі бувають
· Гнучкі з круглим перетином.
· Жорсткі з круглим або прямокутним перетином.
· Напівтверді з круглим перетином.
Повітроводи з круглим перетином мають посиленою конструкцією і жорсткістю, тому їх використовують для встановлення вентиляції промислових і офісних приміщеннях.
Повітроводи з прямокутним перетином найчастіше застосовуються в житлових приміщеннях, в торгових точках, невеликих офісах і т. д, де на зовнішній вигляд теж звертають увагу.
Напівжорсткі і гнучкі повітроводи – це незамінні деталі для з'єднання вентиляційних елементів у важкодоступних місцях, наприклад, для підключення кондиціонерів, колонок, печей і котлів.
Гнучкі повітроводи неізольовані
Дуже надійні, довговічні комплектуючі, що мають значні технічні показники:
· працюють при дуже високих температурах – від +250 С,
· здатні функціонувати під тиском 5000 Па,
· виготовлені з чотиришаровою алюмінієвої фольги і сталевого дроту.
Гнучкі з теплоізоляцією
· Гладка внутрішня поверхня, за рахунок чого прохідність повітря покращено.
· Щільний шар звуко - і теплоізоляції, що запобігає попадання шуму від проходження повітряного потоку в приміщення і захищає трубу від морозів.
· Мінімальний ризик виникнення бактерій за рахунок спеціального покриття всередині воздуховода.
· Міцність і довговічність конструкції.
Як вибрати повітропровід?
Выбор воздуховода в первую очередь зависит от его применения. К примеру, для промышленности нужно покупать комплектующие с повышенной устойчивостью к агрессивной среде, к высоким температурам, а для офиса – более эстетичные модели с отличной шумо- и теплоизоляцией.
Кроме того, нужно обращать внимание на диаметр, тип сечения и материал изготовления воздуховода.
Также не забывайте учитывать ряд важных моментов: герметичность, легкость установки, соответствие скорости перемещения воздуха внутри трубы и уровня рабочего давления официальным техническим требованиям, ну и, конечно же, презентабельный внешний вид изделия.
Где купить?
Интернет-магазин KlimaTech предлагает большой выбор гибких воздуховодов для разных типов помещений. Компетентный менеджер обязательно поможет подобрать модель исходя из ваших потребностей и бюджета.
Доступні ціни, професійне обслуговування, оперативна доставка і знижки на оптові замовлення до 8% – вам сподобається з нами співпрацювати! Доставляємо продукцію в будь-якому обсязі по всій Україні!
Із задоволенням відповімо на усі ваші питання!
Телефонуйте за номерами:
+38063573-28-42 Life
+38066851-74-25 МТС
- Переваги вентиляційних решіток фірми «Твитопласт»Плюси і мінуси пластикових решіток «Твитопласт». Чому пластик краще? Читайте тут!Повна версія статті
- Мідні туби в системі опаленняЧому мідні труби раніше так популярні, якщо існують більш дешеві аналоги з поліпропілену? Відповідь на це питання шукайте в цій статті.Повна версія статті