Кошик
23 відгуків
Скидки на медную трубку для кондиционеров до 40 %!Подобрать трубу
Комплектующие для систем кондиционирования и вентиляции, средства для очистки
+38 (066) 851 74 25
+38 (068) 656 82 87

Мідні труби

Мідні труби для кондиціонування

Мідь представляє собою матеріал, який високо цінується в промисловості, використовується у сантехніці, холодильній техніці та опаленні. Мідні труби, представлені в нашому реченні широко використовуються в холодильній техніці і кондиціонуванні повітря. Всі мідні труби в нашому інтернет-магазині виконані згідно з обов'язкового стандарту для мідних виробів.
Мідні труби дуже функціональні, так як вони виконані з надзвичайно міцного матеріалу. Мідь дуже стійка до корозії. Легко піддається пайку і дуже пластична, так що вона може бути легко використана в різних установках і системах. Мідні труби є кращим матеріалом в холодильних системах і системах кондиціонування повітря, характеризуються своєю надійністю у середовищі низьких температур.
Зверніть увагу, що охолодження та кондиціювання повітря, вимагає високої якості мідних труб, тільки такі можуть бути встановлені цих системах. В іншому випадку система не буде працювати належним чином.
У нас Ви знайдете мідні труби які відповідають відповідним стандартам і гарантують високу якість, доступну ціну і бездоганну якість виконання. Асортимент нашої продукції включає в себе мідні труби виробника Halcor - Греція, сербського виробника Majdanpek і українського АЗОКМ. Ми рекомендуємо вам ознайомитись з нашими пропозиціями і для необхідності завантажити прайс-лист. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни різних типів мідних труб від відомих виробників. Якщо ви зацікавлені в системах вентиляції, запрошуємо ознайомитися з нашою пропозицією повітроводів.

1 2 3